• Sultan Hamam Ritual 4 El

  Süre(Dk) : 60   Fiyat : 899 AED

  Geleneksel hamam ritüelinin tüm aşamalarını içeren, ancak iki uzman terapistin eşzamanlı olarak dört eliyle gerçekleştirdiği özel hamam ritüeli ile kendinizi gerçek bir Sultan gibi hissedeceksiniz. Geleneksel  ritüelle  aynı anda iki uzmanın elinde, çifte etkiye sahip olacaksınız ve vücudunuzun her bir parçası için iki kat daha fazla hamam keyfi yaşayacaksınız.Geleneksel hamam ritüelinin tüm aşamalarını içeren, ancak iki uzman terapistin eşzamanlı olarak dört eliyle gerçekleştirdiği özel hamam ritüeli ile kendinizi gerçek bir Sultan gibi hissedeceksiniz. Geleneksel  ritüelle  aynı anda iki uzmanın elinde, çifte etkiye sahip olacaksınız ve vücudunuzun her bir parçası için iki kat daha fazla hamam keyfi yaşayacaksınız.

 • Güzellik Peeling

  Süre(Dk) : 40   Fiyat : 549 AED

  Bu ritüel için sunulan doğal scrubs hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacak. Daha derin bir ölü deri soyma işlemi için üzüm çekirdeği, deniz tuzu,çekilmiş kahve mango kabuklarının yumuşak aroması, yeşil çay, kakao, nar, aloe Vera ve hindistan cevizi cildinizi olağanüstü yumuşaklığa getirecektir.. Vücutta oluşturan doğal bileşenler, vitaminler ve mineraller ile doyurulur ve pidermisin kornifiye tabakasını etkili bir şekilde çıkarır ve içerdiği antioksidanlar, yaşlanmanın başlıca suçluları olan serbest radikallerin etkisini nötralize eder. Geleneksel olarak, ölü deri soyma programı  köpük masajı ile sona erer.

 • Osmanlı Masajı

  Süre(Dk) : 60   Fiyat : 549 AED

   Osmanlı Hamamı tadında,kokulu zeytinyağı sabunu  köpüğü yardımıyla yapılan masaj, inanılmaz keyif ve rahatlama sağlar. Yorgunluk, psikolojik tükenme, her türlü depresyon - tüm bunlar ilk seanstan sonra bitecek. En sıkıntılı olan bir kişinin tüm sıkıntılarını unutacağı, yaşamın tadını tazeleyebileceği, parlak renkleri, gerçek bir zevkin ne olduğunu hatırlayacaktır!

 • Luxury Moroccan Hammam

  Süre(Dk) : 60   Fiyat : 699 AED Fiyat : 699 $  579.69 €
  60 min
 • Gold Turkish Hammam

  Süre(Dk) : 60   Fiyat : 649 AED Fiyat : 649 $  538.23 €
  Special Gold Mask
Yukarı